Групи підтримки для дівчат, які чекають

Очікувати на кохану людину з фронту — справжній виклик. Ми хочемо бути поруч з тобою на цьому шляху. Запрошуємо дівчат і дружин, які чекають на коханих з війни, доєднатися до Груп підтримки.
Групи підтримки – це безпечне місце для людей зі схожим досвідом, які отримують підтримку за принципом рівна – рівній на різних етапах проживання складних життєвих ситуацій.

Тут ти зможеш

Виговоритися, поділитися наболілим і просто «випустити пару»

human features final

Знайти для себе інструменти самодопомоги та ресурси для відновлення

Знайти спільноту однодумців та не бути однією в своїх переживаннях

Краще зрозуміти процеси, які зараз із тобою відбуваються

Отримати підтримку за принципом рівна – рівній

Побути серед тих, хто проживає схожий досвід

Розібратися в емоціях та переживаннях

Як доєднатися

Якщо хочеш долучитися до групи, то обирай зручний формат та заповнюй форму нижче. Якщо в групі є вільні місця, то після заповнення форми з тобою зв'яжуться поштою, аби підтвердити участь, та повідомлять про можливі дати зустрічей.В одній групі можуть зустрітись до 15 учасників/-ць. На час війни ми не обмежуємо кількість зустрічей для учасників, адже підтримка має бути доступна саме тоді, коли вона потрібна.
Якщо група зараз заповнена, то ти потрапляєш в лист очікування. Наші менеджери додатково зв'яжуться з тобою, коли у якійсь із груп звільниться місце або ж відкриється нова група. Про набір в нові групи також розповідаємо у наших соцмережах.

Як підтримати

Ти можеш підтримати групи своїм внеском на будь-яку комфортну суму. Це допоможе нам створити майданчик підтримки для спілкування за принципом "рівна—рівній".

    Вартість проведення 1 години зустрічі складає 3400 грн.
    Онлайн групи тривають одну годину, офлайн — дві години. 
    У суму входить гонорар команді модераторів, оплата адміністративної роботи та відеозв’язок. 

Про нові набори та щомісячні звіти дізнавайся у соціальних мережах Veteran Hub.Донат відбудеться через систему Приват24. Буде необхідно заповнити тільки своє ім'я. Також можна задонатити через Apple Pay або Google Pay.

Дякуємо, що разом з хабом підтримуєш близьких наших воїнів 💛